Klik hier voor een overzicht van in Engeland, Suriname en Indië omgekomen leden van de Brigade

 

Erelijst van omgekomen en gesneuvelde Irenemannen tijdens en net na de veldtocht

 

Naam en voorletters

Geb. datum

Land van herkomst  Onderdeel

Rang

Datum                 Plaats

 

 

   

 

 

 

Lammers, P.W.H.

31-12-1906

NL Staf

wmr

14-08-44

Bréville (Norm.)

Breejen, N. den

11-12-1916

Nrd.-Afrika GG III

vrw. dpl.

15-08-44

Bréville (Norm.)

Martens, G.

20-02-1916

NL Recce

dpl.

18-08-44

Bréville (Norm.)

Groot, H.G. de

21-03-1914

Nrd.-Afrika Recce

kpl.

06-09-44

St. Joris-Winge(België)

Bijlsma, A.C.

04-03-1919

NL GG III

dpl.

08-09-44

St. Joris-Winge(België)

Bonte, A.

13-08-1914

NL GG III

dpl.

08-09-44

St. Joris-Winge(België)

Steijger, G.M.J.

28-03-1924

NL Recce

sld. le kl.

11-09-44

Hechtel (België)

Croonen, H.C.

02-04-1910

NL Staf

sgt.

30-09-44

Nijmegen

Arnoti, R.I.A.

12-06-1914

Nrd.-Afrika Recce

dpl.

07-10-44

Horssen

Kroon, M.

23-04-1918

Argent. Recce

dpl.

07-10-44

Horssen

Burgt, W.C. v.d.

11-04-1924

NL Staf

dpl.

16-10-44

Overloon

Meijwaard, W.

09-03-1918

NL GG II

kpl. marn..

18-10-44

Oirschot

Stönner, G.M.

14-08-1924

Can GG I

sld. le kl.

22-10-44

Oirschot

Veerman, W.G.

11-08-1914

VS GG II

dpl.

25-10-44

Broekhoven

Dijkstra, G.

03-03-1917

NL GG II

kpl.

25-10-44

Broekhoven

Buijtelaar, J.C.

28-05-1915

NL GG II

sgt. marn.

25-10-44

Broekhoven

Alvares, E.L.

11-06-1910

Sur. GG III

dpl.

27-10-44

Broekhoven

Berkleij, A.

19-02-1907

GB GG III

kpl

29-10-44

Rijen

Rodrigues (A.Levi), M.

07-03-1910

GB Art

dpl.

31-10-44

Broekhoven

Heijer, C. den

10-03-1924

NL Recce

dpl.

31-10-44

Dongen

Bosch, W.A.J. v.d.

13-08-1919

NL GG I

dpl.

11-11-44

's-Hertogenbosch

Antonides, J.

17-06-1918

Can GG I

kpl.

16-11-44

Schore

Visbeen, J.

24-09-1915

NL GG I

sgt.

23-11-44

West-Souburg

Havelaar, I.J.

19-03-1910

NL Recce

le lt.

25-11-44

Colijnsplaat

Breure, A.L.

16-04-1905

GB Staf

dpl.

15-01-45

Nieuwland

Oosterhuis, H.J. 23-11-1908 NL Art sgt. 27-01-45 Hulst

Doeser, B.A.

25-07-1915

GB GG I

kpl.

10-02-45

Krabbendijke

Du Bois, A 12-04-1916 NL Para 1e lt 08-03-45  Arnhem

Burger, Th.

11-03-1923

NL GG I

vrw. dpl.

09-03-45

Oostkapelle

Stenfert Kroese, D.

19-12-1920

NL GG I

dpl.

09-03-45

Oostkapelle

Vermeulen, R.

28-02-1915

NL GG III

dpl.

09-03-45

Oostkapelle

Paauwe, R.C.J.

28-11-1917

NL GG III

dpl.

17-03-45

Vrouwenpolder

Wieringa, J.

25-02-1903

NL GG III

adj. O.O.I

17-03-45

Vrouwenpolder

Beek, R.E. van de

31-08-1916

NL GG I

dpl.

23-04-45

Hedel

Kraaij, S.

07-05-1919

NL GG I

sgt.

23-04-45

Hedel

Grootendorst, J.

04-05-1922

Zd.-Afrika GG I

dpl.

23-04-45

Hedel

Germans, H.

13-08-1909

NL GG I

sgt.

25-04-45

Hedel

Kamp. P.

23-03-1921

NL GG I

dpl.

25-04-45

Hedel

Morel, P.F.

19-03-1918

GB GG I

dpl.

25-04-45

Hedel

Schortinghuis, J.R.

24-02-1923

NL GG I

dpl.

25-04-45

Hedel

Sprenkeling, P.

03-06-1924

NL GG III

dpl.

25-04-45

Hedel

Picokrie, C.J.

16-12-1924

NL GG III

dpl.

25-04-45

Hedel

Ligtvoet, P.J.

06-06-1921

NL GG III

dpl.

25-04-45

Hedel

Smit, R.

16-05-1924

NL GG III

dpl.

26-04-45

Hedel

Veenendaal, J.H.van

18-05-1920

NL GG I

dpl.

26-04-45

Hedel

Zandvliet, F. van

18-09-1926

NL GG III

vrw. dpl.

26-06-45

Rotterdam

Walsem, F. v.

18-08-1924

GB Art.

2e lt.

05-07-45

's-Gravenhage

Bousch, L 29-04-1920 Nrd.-Afrika GG III sgt 15-08-45 's-Gravenhage